Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Oczy & funkcje widzenia Domowa troska o zdrowie

89.00
80.10
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Oczy & funkcje widzenia Domowa troska o zdrowie

Oczy & funkcje widzenia

Domowa troska o zdrowie

 

ALOCHAKA pozytywnie wpływa na optymalizację widzenia

NAYANAPRASH wzmacnia dobry wzrok i poprawia jakość widzenia

AMALAKI napój RÓŻA pozytywnie wpływa na prawidłowe widzenie. Zawarta tu witamina C wspomaga odporność i zmniejsza zmęczenie

          Suplement diety​

 

Ta ajurwedyjska kuracja regeneracyjna przeznaczona jest do optymalizacji funkcji wzroku i poprawy jakości widzenia. Do najczęstszych przyczyn pogorszenia wzroku należy jednostronne obciążenie oczu w postaci złych nawyków, takich jak czytanie na brzuchu, niedostateczne oświetlenie, praca przy komputerze czy oglądanie telewizji bez regularnych przerw. Niewłaściwa postawa związana z siedzącą pracą powoduje sztywność karku, brak dopływu krwi do głowy i nierównomierne obciążenie mięśni okoruchowych. Na tej podstawie mogą rozwinąć się objawy neurologiczne w postaci ucisku i bólu oka, które obniżają komfort widzenia. Na jakość widzenia wpływa również napięcie psychiczne, stres czy brak snu, co skutkuje bólem głowy, zaczerwienieniem lub pieczeniem oczu, zespołem suchego oka, zapaleniem spojówek i ogólnym zmęczeniem.

 

 

Skład;

 Himalajska herbata ajurwedyjska Alochaka: 1 szt, ajurwedyczny eliksir Nayanaprash: 1 szt, ajurwedyjski napój Amalaki róża: 1 szt

 

Zalecana dawka;

Zalecana dawka herbaty: 2 - 3 filiżanki dziennie

Zalecane dawkowanie eliksiru: 1 łyżeczkę (tj. 5 g) 2-3 razy dziennie

 

Stosować na czczo, w ciągu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem.

 

Przygotowanie;

Himalajskie ajurwedyjskie herbatka: Jedną łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) gotować 3–5 minuty lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.

Ajurwedyjskie eliksir: Jedną łyżeczkę do herbaty (tj. 5 g/łyżeczka) spożyć samodzielnie lub popijać filiżanką letniego mleka lub wody. Do przygotowania delikatnego napoju rozmieszać jedną łyżeczkę eliksiru w 250 ml ciepłej wody.

 

Używanie;

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

 

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

 

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25°C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

 

Kraj pochodzenia: Nepal, Indie

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: