Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Pamięć & koncentracja Domowa troska o zdrowie

121.00
108.90

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: EVEREST AYURVEDA

Opis produktu Pamięć & koncentracja Domowa troska o zdrowie

 

Pamięć & koncentracja

Domowa troska o zdrowie

 

Herbata i eliksiry;

BRAHMI poprawia pamięć i podnosi zdolność koncentracji

PRZEBUDZENIE MYŚLI odświeża umysł i wzmacnia koncentrację

MAJJAPRASH odświeża pamięć i funkcje wzroku

CHYAWANPRASH pobudza czynność funkcji mózgowych i poznawczych

         Suplement diety

 

Ta ajurwedyjska kuracja regeneracyjna odpowiednia jest do poprawy pamięci i pobudzenia funkcji mózgowych. Osłabiona zdolność koncentracji spowodowana jest stresem, emocjonalnym, niepokojem, zaburzeniami psychicznymi, podrażnieniem żołądka lub osłabioną funkcją trawienia, zmęczeniem lub niewystarczającą ilością snu. Należy stosować przez 1–3 miesiące wraz ze zdrowym i satwicznym odżywianiem

 

Skład;

Himalajska herbatka ajurwedyjska Brahmi: 1 szt, ajurwedyjska herbatka relaksacyjna Przebudzenie myśli: 1 szt, ajurwedyjski eliksir Majjaprash: 1 szt, ajurwedyjski eliksir Chyawanprash: 1 szt

 

Zalecana dawka;

Zalecana dawka herbaty: 2 - 3 filiżanki dziennie

Zalecane dawkowanie eliksiru: 1 łyżeczkę (tj. 5 g) 2-3 razy dziennie

 

Stosować na czczo, w ciągu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem.

 

Przygotowanie;

Himalajskie ajurwedyjskie herbatka: Jedną łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) gotować 3–5 minuty lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.

Ajurwedyjskie eliksir: Jedną łyżeczkę do herbaty (tj. 5 g/łyżeczka) spożyć samodzielnie lub popijać filiżanką letniego mleka lub wody. Do przygotowania delikatnego napoju rozmieszać jedną łyżeczkę eliksiru w 250 ml ciepłej wody.

 

Używanie;

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

 

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

 

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25°C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

 

Kraj pochodzenia: Nepal, Indie

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: