Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Detoksykacja krwi i skóry Domowa troska o zdrowie

96.00
86.40
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: EVEREST AYURVEDA

Opis produktu Detoksykacja krwi i skóry Domowa troska o zdrowie

Detoksykacja krwi i skóry

Domowa troska o zdrowie

 

Herbata i eliksiry;

GAURI eliminuje toksyny z obiegu krwi

RAKTAPRASH pomaga w oczyszczaniu krwi, działa na dobrą kondycję skóry

SVEDAPRASH  działa jako środek do wewnętrznej pielęgnacji skóry

          Suplement diety

 

Ta ajurwedyjska kuracja oczyszczająca przeznaczona jest do detoksykacji krwi oraz patogenów infekcji, które gromadzą się w tkankach w wyniku powolnego metabolizmu. Do czynników przyczynowych należą niewłasciwe odżywianie, zaburzenia trawienia i wchłaniania wody, zanieczyszczenie jelita grubego, osłabiona funkcja układu odpornościowego, nadużywanie cukru, chemicznych środków pobudzających lub antybiotyków oraz emocjonalna dysharmonia. Należy używać przez 1–3 miesiące wraz z odpowiednią dietą.

 

Skład;

Himalajska herbatka ajurwedyjska Gauri: 1 szt, ajurwedyjski eliksir Raktaprash: 1 szt, ajurwedyjski eliksir Svedaprash: 1 szt

 

Zalecana dawka;

Zalecana dawka herbaty: 2 - 3 filiżanki dziennie

Zalecane dawkowanie eliksiru: 1 łyżeczkę (tj. 5 g) 2-3 razy dziennie

 

Stosować na czczo, w ciągu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem.

 

Przygotowanie

 

Himalajskie ajurwedyjskie herbatka: Jedną łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) gotować 3–5 minuty lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.

Ajurwedyjskie eliksir: Jedną łyżeczkę do herbaty (tj. 5 g/łyżeczka) spożyć samodzielnie lub popijać filiżanką letniego mleka lub wody. 

 

Używanie

 

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

 

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

 

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25°C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

 

Kraj pochodzenia: Nepal, Indie

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Detoksykacja krwi i skóry Domowa troska o zdrowie kupiły także