Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

SASZETKOWA KOLEKCJA Relaksujące herbaty w torebkach do zaparzania

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: EVEREST AYURVEDA

Opis produktu SASZETKOWA KOLEKCJA Relaksujące herbaty w torebkach do zaparzania

SASZETKOWA KOLEKCJA

Relaksujące herbaty w torebkach do zaparzania

SASZETKOWA KOLEKCJA

5 torebek HERBATA MEDYTACYJNA

5 torebek ELIKSIR HARMONII

5 torebek RELAKSACYJNY SPOKÓJ

5 torebek PRZEBUDZENIE MYŚLI

5 torebek HIMALAJSKA ŚWIEŻOŚĆ

5 torebek GÓRSKA SIŁA 

Opakowanie zawiera 30 torebek herbaty do codziennego użytku: na wyciszenie, zrelaksowanie, odświeżenie, regenerację, wzmocnienie i pobudzenie organizmu. Ciesz się pysznym smakiem ajurwedyjskich receptur: cynamon, imbir, kardamon, trawa cytrynowa, mięta, róża, żeńszeń indyjski (ashwagandha), legendarne jogiczne zioło brahmi lub ajurwedyjski owoc lekarskiej embilica (amalaki).

 

        Suplement diety​

Skład;

Skład podany jest na opakowaniu herbaty

 

Waga;

30 x 2g oryginalnych certyfikowanych ajurwedyjskich mieszanek ziołowych w torebkach do zaparzania

 

Zalecana dawka;

2-3 filiżanki dziennie

 

Przygotowanie;

Torebkę z herbatą zalej wrzątkiem (250 ml), parz przez 3-5 minuty. Możesz dodać miód do smaku.

Używanie

 

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

 

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

 

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym miejscu do 25 ° C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Kraj pochodzenia: Nepal

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: